Pihacheck
2025 - OUTDOOR TRIKO S UPF 50 - MODRÉ
2025 - OUTDOOR TRIKO S UPF 50 - MODRÉ
4.4 / 5.0
(5) 5 celkový počet recenzí
Dostupnost vyzvednutí nebylo možné načíst
Materiál UPF 50+: 85% polyester, 15% elastan
Hmotnost: 130 g/m2
Modré ochranné UPF 50+ triko je součástí první autorské rodinné kolekce Piháčka. Klade si nemalé cíle a ambiciozně se snaží podtrhnout osobnost svým přímočarým pojetím.
Je určeno pro všechny, kteří si netroufají na výraznější barevné ladění růžové varianty. Triko reflektuje touhu po zkrocených designech a svým minimalističtějším pojetím působí jako klidný přístav pro rozbouřené vlny růžové verze.
Dvojice trik je propojená jak hlavním designem, tak putováním malých lodiček na klidném i rozdivočelém moři a snaží se tak reflektovat vztah partnerů v dobrém i zlém. V dobrém i zlém přichází také hravý dekor trik pro děti, který na své opečovatele v hlavním motivu
navazuje a kolekci uzavírá.
Triko s posláním - každý kus nese znak a název PIHACHECK a je tak prostředníkem v šíření osvěty o prevenci rakoviny kůže.
Naše outdoor trika s UPF 50+ a s dlouhým rukávem jsou to nejlepší z mechanické ochrany, kterou můžete dopřát sobě i svému dítěti, když budete trávit většinu dne venku jakýmkoli způsobem - na kole, na horách, na paddleboardu, wakeboardu, na kitu, na surfu nebo jen tak u vody, na pláži.
Materiál UPF 50+ blokuje 98 % UV paprsků, a to UVB i UVA, bez otěru, bez smytí a stále.
Další výhody:
- rychleschnoucí materiál, lze použít do vody bez ztráty UPF ochrany
- prodyšné, lehké, příjemné při nošení
- pružné, přizpůsobí se postavě bez pocitu stahování
- funkční triko pro outdoor využití
Obáváte se, že při dostatečné ochraně před UV zářením nebudete mít dostatek vitaminu D? Syntéza vitaminu D v pokožce má své limity a není nekonečná, UVB stačí velmi malé množství.
Více o této tématice zde.
Share

Velikost sice nesedí, ale s e-shopem je velmi dobrá komunikace ohledně výměny velikosti a vrácení peněz okamžitě. Lze vrátit, ikdyž jsem nestihl zákonnou 14-ti denní lhůtu :) I přes vyzkoušení všech velikostí nesedí na mužskou postavu, ale projekt a myšlenka se mi líbí :) Děkuji.
Pěkné barvy a zpracování.
Velikost nesedí ani po výměně za největší, rukávy jsou také krátké. Bohužel jsem nestihl vrácení do 14dní podruhé.
Jinak myšlenka dobrá.
Děkujeme za recenzi, mrzí nás, že jste nebyl 100% spokojený a tím i snížený počet hvězd. Co se týče vrácení, i přes uplynutí 14ti denní doby na vrácení se vždy se zákazníky dokážeme domluvit.
Velikosti jsou lehká Piháčkova Achillova pata, dokážeme uspokojit drtivou většinu různých typů postav, ale bohužel ne 100% všechny, byť bych do budoucna ráda sortiment rozšířila i o určité atypy (prodloužený rukáv, delší/širší triko, tzn. ještě další velikost nad aktuálně nabízené). Rukávy jsou všeobecně dělány 'nad hodinky', dle postavy - nechtěla jsem dělat prvoplánově ani krátký ani 3/4 rukáv, proto se trika šijou s dlouhý rukávem, ale samozřejmě délka dlouhého rukávu je nejkomplikovanější v saturování všech potřeb u všech postav.
Mrzí mě, že Piháček velikostně nesedl, snad se podaří v budoucnu :)
Krásný den, za Piháčka ZK.
Tričko je krásné, ale bohužel muži absolutně nesedí, je krátké a úzké v ramenou. Normálně ma velikost M/L a 183 cm. Tak jsem ho zdědila.
Krásný den, děkujeme moc za milou recenzi. Mrzí nás, že velikost nesedla, ale na takto vysokého muže určitě doporučujeme největší velikost, i když je Váš muž třeba 'útlejšího' typu :) Ve velikostní tabulce v intru je tam k tomuto tématu krátký popisek. Potíž s velikostmi je ta, že počítají s roztažností materiálu a správně má ten střih být velmi na tělo - jako rashguard třeba pro MMA zápasníky. Pokud chceme triko neroztažené, vždy je lépe volit větší velikost, třeba že se názvoslovně zdá nepatřičná :) Při nesedící velikosti lze triko samozřejmě vždy vrátit. Věřím ale, že si jej užijete i Vy (je zamýšleno jako unisex :).
Manžel je s tričkem velmi spokojen. A já také. Materiál je velmi příjemný. Oba oceňujeme, že je v létě v tričku fajn i přes dlouhý rukáv. Za nás spokojenost.
Manžel sa trochu bránil (v lete nič s dlhým rukávom proste neoblečie 🤷🏼♀️) ale nakoniec je viac ako spokojný. Tričko je ľahučké ako pavučinka, rýchlo schne... Navyše ho nenahánam s opalovákom 😀
Takže za nás obojstranná spokojnosť 👏🏻👍🏻